Spynų ir spynelių remontas, taisymas, tvarkymas

Operatyvus visų durų spynų bei automobilių spynelių remontas, taisymas, tvarkymas.

Vilniuje

+370 618 88811

Kaune

+370 612 30000

Šiauliuose

+370 687 82789

Klaipėdoje

+370 686 99992

Druskininkuose

+370 698 09590

Šalčininkuose

+370 618 85156

sarvuotu duru spynos remontas taisymas tvarkymas

Jei nepavyksta spynelėje pasukti rakto, atrakinti durų ar užvesti automobilio, greičiausiai sugedo ir užsikirto spynos mechanizmas. Jei raktas sukasi, tačiau paspaudus ar patraukus rankeną durys neatsidaro, pasukus raktelį nesiveda automobilis, gali būti sulūžusios spynos mechaninės dalys arba neveikianti su spynele susieta elektroninė apsauga. Reikalingas spynos remontas.

Taip pat gali būti susidvėjęs arba sulūžęs raktas, automobilio rakte neveikianti elektronika. Pabandykite rakinti duris arba užvesti automobilį atsarginiu raktu. Jeigu tokio neturite, mūsų spynų meistras atidarys duris, suremontuos raktą, rakto elektroniką. Jei sutaisyti neįmanoma, pakeis spyną, užvedimo spynelę naujomis.

Tik nebandykite rakinti ir laužti rankeną, spyną ar spynelę per jėgą. Po tokių veiksmų spynos mechanizme gali atsirasti naujų mechaninių pažeidimų ir tikimybė suremontuoti spyną taps ženkliai mažesnė. Mūsų spynų meistras atvyks į vietą su specializuota įranga atrakins duris, nustatys spynos gedimo priežastį ir, jei įmanoma, spyną suremontuos. Kitu atveju spyną pakeis nauja arba perkoduos naujam raktui.

Spynų taisymas

spynu taisymas, remontas, spynos cilindras

Taisome vidaus ir lauko durų, šarvuotų durų spynas, keičiame spynų cilindrus. Jeigu spyna neremontuojama, atdarome duris ir keičiame spyną nauja.

Automobilio užvedimo spynelės remontas

uzvedimo spyneles remontas

Remontuojame visų markių automobilių užvedimo spyneles. Automobilinių raktų remontas, imobilizatoriaus (imobilaizerio) remontas, programavimas ir priririšimas.

Automobilių spynų remontas

automobilio spynos remontas

Atrakiname automobilius su sugedusiomis durų spynelėmis, sugedusiais spynų mechanizmais, sugedusia apsaugos elektronika ir spynas remontuojame. Jeigu automobilio spyna nepataisoma, keičiame ją į naują ir esant galimybei pritaikome turimam raktui.

Seifinių spynų ir spynelių remontas

seifo spyna - remontas

Atrakiname seifus, seifines duris su sugedusiomis spynomis ar elektroniniais užraktais ir bandome jas suremontuoti. Jei spynų pataisyti neimanoma, keičiame spynas naujomis.

Kodinės spynos ar telefonspynės remontas

telefonspyniu ir kodiniu spynu remontas

Remontuojame sugedusias magnetines kodines spynas, telefonspynes (domofonus), RFID praėjimo kontrolės sistemas. Keičiame arba kopijuojame spynų, raktų, kortelių kodus. Gaminame elektroninius ir magentinius raktus, korteles.