Avarinis durų atidarymas

Atidarysime bet kokio tipo duris. Durų nesugadiname, nesubraižome, darbus atliekame labai saugiai.

Vilniuje

+370 618 88811

Kaune

+370 612 30000

Šiauliuose

+370 687 82789

Klaipėdoje

+370 686 99992

Druskininkuose

+370 698 09590

Šalčininkuose

+370 618 85156

avarinis duru atrakinimas

Atidarome bet kokias duris

  • Po atidarymo durys lieka visiškai sveikos;
  • Durų atidarymui naudojame moderniausias priemones;
  • Darbus atlieka darbą išmanantys profesionalai.

Avarinis tiek namų, tiek biurų, tiek ir transporto priemonių durų atidarymas – mūsų kasdienybė. Profesionalių darbuotojų patirtis kartu su turimomis inovatyviomis durų atidarymo priemonėmis leidžia Jums pasiūlyti operatyvias paslaugas, kurios padės greitai išspręsti iškilusią problemą.

Gebame atidaryti bet kokio tipo duris: seifinio tipo, šarvuotas, medines bei visas kitas. Nesugadiname durų, nesubraižome, darbus atliekame labai saugiai.

Avarinis durų atidarymas už prieinamą kainą.

Durų atrakinimas

Jei raktas nėra pamestas, tačiau durys užsitrenkė arba dėl spynos mechanizmo gedimo nesirakina, atvykęs meistras bandys duris atrakinti specializuotomis priemonėmis. Atrakinus duris ir sutvarkius spyną galėsite ir toliau ja naudotis nekeisdami nauja.

Jeigu senas raktas yra pavogtas arba pamestas – perkoduojame spynas, kad senas raktas nebetiktų ir juo nebebūtų galima pasinaudoti.

Avarinis durų atrakinimas atliekamas greitai, kad klientams nereiktų ilgai laukti.

Durų atidarymas

Avarinis durų atidarymas atliekamas visų tipų durims, kurios nustojo tinkamai funkionuoti arba nėra kuo jų atrakinti. Jei visi raktai pamesti, arba spyna sugedo nepataisomai, mūsų darbuotojai duris atidarys, seną spyną pakeis nauja, duos kelias raktų kopijas, kurios leis jaustis saugiai ir gyventi ramiai.

Mūsų profesionalai turi modernią įrangą, kuri padeda duris atidaryti labai greitai. Ir jokio skirtumo ar tai transporto priemonės, ar seifo, ar namų durų gedimas.

Greito avarinio durų atidarymo paslaugas teikiame Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Druskininkuose, Šalčininkuose, tad pagal poreikį atvyksime į vietą ir padėsime sutvarkyti gedimus.