Raktų programavimas ir pririšimas

Raktų programavimas ir pririšimas automobiliams, seifams, durims. Programavimo darbai atliekami naudojant rakto, rakto kodo arba spynos pavyzdį.

Vilniuje

+370 618 88811

Kaune

+370 612 30000

Šiauliuose

+370 687 82789

Klaipėdoje

+370 686 99992

Druskininkuose

+370 698 09590

Šalčininkuose

+370 618 85156

raktu programavimas ir pririsimas

Raktų programavimas

Raktų programavimas be specialisto konsultacijos – neįmanomas. Tai sudėtingas bei kruopštus darbas, kuris turi būti patikėtas profesionalams. Raktų programavimo darbai atliekami transporto priemonėms, namams, seifams.

Programuojame raktus:

  • Pagal Jūsų rakto pavyzdį;
  • Pagal Jūsų rakto kodo pavyzdį;
  • Pagal Jūsų spynos pavyzdį.

Raktų pririšimas

Raktai pririšami ne tik prie įprastų lengvųjų automobilių, bet ir prie motociklų, motorolerių, sunkvežimių bei kitų transporto priemonių, kurios reikalauja saugumo.

Raktų pririšimas prie transporto priemonės reikalingas norint apsaugoti ją nuo vagysčių. Tinkamai pririštas užraktas garantuos jos saugumą.

Gamintojai stengiasi sukurti vis saugesnius ir kokybiškesnius užraktus, kurių nesugebėtų įveikti net ir profesionalūs vagišiai. Keičiantis užraktų įrangos technologijoms rekomenduojama iš naujo pririšti raktus užtikrinant kokybišką bei tinkamą jų veikimą.

Turėkite atsarginį raktą

Jeigu norite nepergyventi dėl pamestų raktų – visada turėkite atsarginį, kuris bus saugiai paslėptas tik Jums žinomoje vietoje. Pametus pagrindinį nereiks keisti spynelės ir iš naujo programuoti ar pririšinėti naujų raktų prie transporto priemonės, pakaks pasidaryti kopiją.

Raktų programavimo-pririšimo darbai dažniausiai atliekami transporto priemonėms, tačiau mes esame lankstūs, inovatyvūs ir mielai pagelbėsim pačiose sudėtingiausiose situacijose.