Paieška

  Pylimo g.37, Vilnius uab leola telefonas +370 618 88811 uab leola el. paštas leola@raktas.lt

Automobilių raktų taisymas..

 

Automobilių raktų taisymas

Automobilių raktų taisymas – kruopštus ir atsakingas darbas, kurio tikslas sukurti tobulai Jūsų transporto priemonei tinkančius raktus ir garantuoti jų funkcionalumą. Paslaugas teikiame tam, kad padėtume vairuotojams, kurie susidūrė su keblia situacija ir patys nežino kaip galima ją išspręsti. Tuo pačiu vertiname vairuotojų poreikius, tad paslaugas teikiame konkurencingomis kainomis! Automobilio raktų taisymas – kai norisi gyventi paprasčiau.
Automobilių raktų taisymas – pagalba tuomet, kai jos labiausiai reikia. Pigios, kokybiškos ir inovatyvios paslaugos.
Automobilio raktų taisymas teikiamas visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Kaunas, Vilnius, Klaipėda ir Šiauliai. Kiekviena situacija yra labai individuali ir mums svarbu, kad kiekvieno kliento poreikiai būtų maksimaliai patenkinti. Jeigu raktų taisymo paslauga reikalinga kai esate kelyje, o ne namuose – susisiekite ir kartu surasime tinkamiausią problemos sprendimą. Mūsų komandoje dirba geriausi savo srities profesionalai, kurie lankščiai reaguoja į bet kokio tipo problemas, tuo pačiu nuolatos mokosi ir stengiasi klientams pasiūlyti ne tik lankstesnius raktų taisymo būdus, tačiau ir rekomenduoti tinkamiausius raktus, kurie gali užtikrinti, kad Jūsų transporto priemonė bus maksimaliai apsaugota, o ir patys raktai neges ir bus ilgaamžiai.
Ši paslauga reikalinga dėl labai skirtingų priežasčių. Dažnai pasitaikanti problema, kai akumuliatorius išsenka ir tokiu atveju nebepavyksta užvesti mašinos. Jeigu netinkamai rūpinsitės transporto priemone ir tuo pačiu jos dalimis – raktelis gali sugesti.  Pametus transporto priemonės raktelį galime pagaminti raktus pagal esamą spyną ir pakeisti ją nauja ir tuo pačiu pateikti kelias raktų kopijas, kad jaustumėtės saugesniu. Kad ir su kokia problema tenka susidurti – naudojantis profesionalų paslaugomis jas išspręsti nebus sudėtinga. Automobilių raktų taisymas reikalauja žinių, tadsavarankiškai spręsti problemų nerekomenduojame. Dažnai mažas gedimas paverčiamas kur kas didesniu, tad tokiu atveju ir taisymo darbai gali kainuoti kur kas daugiau.
Profesionalumas už mažą kainą – Jūsų paslaugoms!
Susisiekite:
El.paštas leola@raktas.lt
Mob. tel: +370 618 888 11

 

 
smart foreash