Paieška

Spynų keitimas

 

Spynų keitimas

Sugedusi spyna – įprasta problema, kuri palikta profesionalų rankose yra greitai, kokybiškai ir patogiai išsprendžiama. Spynų keitimas pas mus patenkina net ir pačių išrankiausių klientų poreikius, kadangi mes gebame suderinti nebrangias paslaugas, aukštą kokybę bei greitį, kuris labai svarbus keičiant spynas.  Naudojame kokybišką įrangą, kuri padeda tinkamai atlikti net ir pačius sudėtingiausius spynų keitimo darbus seife, automobilyje, duryse ir bet kur kitur, kur reikia pakeisti spyną.
Greitas, kokybiškas ir pigus spynų keitimas – visiems, kurie į sudėtingas problemas žiūri paprastai.
Spynų keitimas – funkcionali paslauga, kuri padeda klientams visiškai nesukti galvos dėl užsikirtusių durų. Mes padarysime visus darbus, kurių reikia, kad Jūsų gyvenimas vėl grįžtų į įprastas vėžes ir jokio skirtumo, kokiose duryse reikia pakeisti spyną: namų, mašinos ar seifo.
  • Atliekame įvairiausių tipų spynų keitimo bei montavimo darbus.
  • Spynas ne tik keičiame, tačiau ir remontuojame. Viskas priklauso nuo pačios spynos sudėtingumo.
  • Keisdami spyną galima ją pakeisti analogiška, originalia spyna arba įdėti kitą, kuri bus parenkama pagal kliento poreikius.
  • Siekiant papildomos apsaugos rekomenduojamos papildomos apsaugos (kietojo metalo plokštės), kurios suteikia daugiau tvirtumo. Išvenkite vagišių, kurie niekaip nepragręš spynos!
  • Paslaugas teikiame Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose, tad į atsiradusią problemą reaguojame efektyviai ir greitai seną spyną pakeičiame nauja!
Ne visada reikalingas spynų keitimas. Kartais klientai pageidauja pagal turimą spyną pagaminti naujus raktus, kurie leistų sumažinti investicijas. Teikiame ir šias paslaugas, o tuo pačiu rekomenduojame pasidaryti bent jau kelias namų ar kitos spynos raktų kopijas, kad vienus pametus netektų keisti spynos.
Spynų keitimo darbai atliekami naudojant modernią, unikalią ir funkcionalią įrangą, kuri padeda pakeisti spynas greitai bei kokybiškai. Keitimo metu nesugadinsime namų, biuro, auto priemonės arba seifo durų, tad pakeisime saugiai ir tvarkingai. Būtent taip, kaip labiausiai pageidauja mūsų klientai!
Profesionalumas už mažą kainą – Jūsų paslaugoms! Spynų keitimas tada, kai Jums to labiausiai reikia.
Susisiekite:
El.paštas leola@raktas.lt
Mob. tel: +370 618 888 11
 
smart foreash