Paieška

Raktų gamyba butams, ofisams, garažams

 

Raktų gamyba

Gaminame raktus nuo paprastų iki sudėtingų - Mauer, MULT-T-LOCK, Cisa, Mottura, Locksys, Kaba, Iseo, Atra, Assa, Evva, Class, Elbor, Altra, Bks, Basi, Vildeta, Securemme. GalerijaVisų tipų raktų gamyba pagal rakto originalą ir pagal spyną.
Tik pas mus didžiausias raktų pasirinkimas.
Dirbtuvės specializacija: sudėtingų, retų, reikalaujančio itin didelio apdirbimo tikslumo, raktų kopijų gamyba.
Paslauga „rakto pagaminimas“ paremta ypatingu požiūriu į šios rūšies darbus – rakto dublikatas gaminamas su įranga,rekomenduota arba pagaminta tiesiogiai gamykloje, gaminančioje tos markės (modelio) spyną, kuriai daroma papildoma raktokopija.
Ir MUL-T-LOCK raktų dublikatai pagal raktą ar kodų kortelę gaminami su specialiomis staklėmis KC-5, galinčiomis automatineveiksena išrėžti MUL-T-LOCK raktus visų modelių spynoms, įskaitant MT5 ir MT5+, INTERACTIVE, be jokio broko ir nesantgalimybės gaminti MUL-T-LOCK raktų kopijas nesankcionuotai.
Jeigu klientui reikia pagaminti seifo raktus ir turi būti tiksliai atkartotas atsakingas ir sudėtingas raktas (Mauer, FAS, STUV, CaWitipo), mes visada naudojamės frezavimo staklėmis su skaitmeniniu programiniu valdymu PRIMA LASER (3 nuotrauka) arbakombinuotosiomis mechaninėmis staklėmis DELTA PROFESSIONAL (analogiškomis OPERA IV)
Mes galima pagaminti šių modelių Mottura raktus: CHAMPION C28, C30, C31, C38, C48, sistemos MY KEY ir SERRABLOCCAspynoms; pagaminti raktą CISA AP3, RS3 – mums yra įprastas dalykas. Visoms pagamintoms raktų kopijoms suteikiameneterminuotą garantiją.
Mūsų įmonės dirbtuvėje teikiamos visas spektras bet kokio sudėtingumo raktų kopijavimo paslaugų. Čia yra itin didelio tikslumoįranga, todėl raktus ir dublikatus galime pagaminti greitai ir kokybiškai. Per trumpą laiką pagaminsime raktus MUL-T-LOCK irkitoms spynoms.
Įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos specialistai. Mūsų meistrai operatyviai pagamins rakti kopiją, lustinį raktą, parinks raktą pagalspyną, perkoduos spyną arba pagamins telefonspynės rakto dublikatą. Vos per kelias minutes bus pagamintas kryžminis, strypinis,prancūziško, suomiško ir angliško tipo, perforuotas raktui ar automobilio raktelis – tam bus sugaišta nuo 1 iki 5 minučių. Pagalužsakymus gaminami ir nestandartiniai raktai, pavyzdžiui, krumpliaratinėms spynoms, taip pat seifų raktai.
Mūsų dirbtuvėje galima užsisakyti pačių įvairiausių spynų raktų kopijas – lengvųjų automobilių, motociklų, autobusų, skuterių,statybinės ir specialiosios technikos, jachtų ir katerių, lėktuvų, sraigtasparnių, laivų, įskaitant povandeninius.
Turėdama savo didmeninį sandėlį įmonė gali pagaminti raktų kopijas visoms šiuo metu esamoms durų spynoms, pagamintasRusijoje ir kitose šalyse, įskaitant pačias šiuolaikiškiausias ir sudėtingiausias.
Bet kokio sudėtingumo raktų gamyba
  • ATRA, MOTTURA, CISA, MULT-T-LOCK, SECUREMME, ELBOR, KLASS, METEM, GARDIAN, FAB, ASSA, ASSA TWIN,EVVA, SAM, KABA, SAB, ESETY, HOBES, MAUER, ISEO, MCM, LOCKSYS, PFAFFENHAIN, TESA, WILKA, TRIOVING,BODA, ABLOY, PROSAM, BORDER, ABUS, CORBIN, ISEO
 Raktų gamyba
Šiuolaikiniai raktai yra kur kas funkcionalesni nei kad anksčiau. Suprantama, kad tuo pačiu jie užtikrina ir kur kas didesnį saugumą, tad leidžia džiaugtis saugiais namais, apsaugotu seifu arba tinkamai saugoma transporto priemone. Nors inovatyvios technologijos padeda pasiūlyti itin kokybiškus raktus, tačiau mes vis dar orientuojamės į klasiką, tad puikiai deriname modernumą su tradicija. Puikiai suprantame, kad geras raktas – vienai spynai tinkantis raktas, tad dirbame taip, kad kliento poreikiai būtų patenkinti su kaupu.
Raktų gamyba: greitai, profesionaliai, pigiai. Kai norisi kokybės – raktas.lt skuba į pagalbą!
Raktai gaminami naudojant skirtingo tankumo bei spalvos metalą, kuris padeda pagaminti ne tik funkcionalius, tačiau ir stilingai atrodančius raktus. Ypač skubiais atvejais prisitaikome prie kliento poreikių ir raktus pagaminame labai greitai.
Raktų gamyba gyvenamiesiems namams
Norint apsaugoti savo namus nuo neprašytų svečių, būtina įsigyti kokybiškas duris, kurios turi tinkamiausią spyną. Gaminame raktus labai skirtingoms spynoms, kurios gali būti įmontuojamos ir į medines, ir į šarvo duris. Įvairiapusiškumas garantuoja,kad kiekvienas klientas gaus pačios aukščiausios kokybės gaminį, kuris ne tik patenkins, tačiau ir pranoks poreikius. Saugoti savo namus būtina ir mažas raktelis gali tai padaryti geriau nei brangi signalizacija.
Gaminame raktus pagal Jūsų poreikius įvertindami šiuos kriterijus:
  • Turimas rakto pavyzdys- kuriame kopiją.
  • Raktai gaminami pagal spyną.
  • Raktų gamyba pagal kodą.
Kiekviena situacija yra skirtinga ir mes puikiai suprantame, kad galime Jums pasiūlyti tai, kas leis savo namus paversti pačia saugiausia vieta pasaulyje.
Raktų gamyba biurams
Aukšta mūsų paslaugų kokybė leidžia pasiūlyti raktų gamybos paslaugas ne tik gyvenamiesiems namams, tačiau ir biurams. Apsaugoti savo verslą su šarvuotomis durimis ir keliomis spynomis – paprasta ir pigu. Verta pasirinkti elektronines rakinimo spynas, kurios leis dar paprasčiau ir saugiau rūpintis savo verslo aplinka. Nesukite galvos dėl nieko, kas gali būti padaryta už Jus.
Profesionalumas už mažą kainą – Jūsų paslaugoms! Raktų gamyba kiekvienam, kuris nori gyventi saugiai.
Susisiekite:
El.paštas leola@raktas.lt
Mob. tel: +370 618 888 11
Vilniuje raktai gaminami Pylimo g. 37, tel. + 370 618 88811
Įmonės darbuotojai teikia šias paslaugas: seifų atidarymo, avarinio durų atidarymo ir atrakinimo paslaugas bet kuriojeVilniaus miesto ir rajono dalyje, taip pat spynų remonto ir įstatymo.
 
 
 
 
 

 

 

 
smart foreash