Paieška

  Pylimo g.37, Vilnius uab leola telefonas +370 618 88811 uab leola el. paštas leola@raktas.lt

Avarinis duru atidarymas

 

Avarinis durų atidarymas

Avarinis tiek namų, tiek transporto priemonių durų atidarymas – mūsų kasdienybė. Būtent patirtis suderinta su inovatyviomis technologijomis  padeda pasiūlyti Jums visapusiškas paslaugas, kurios padės išspręsti problemą. Užsikirtus durims sutrinka visi dienos darbai, tačiau mes padėsime Jums ir užtikrinsime , kad, sutvarkius duris, Jums vėl bus įdėta kokybiška spyna, kuri turės jai tinkantį, kokybišką ir saugumą garantuojantį raktą.
Avarinis durų atidarymas – pigios paslaugos už prieinamą kainą. Pasinaudokite patraukliomis sudėtingos problemos sprendimo galimybėmis!
Greitas sprendimas sudėtingoje situacijoje
Avarinis durų atidarymas, suprantama, dažniausiai reikalingas  labai efektyviai, kadangi užsitrenkus durims daugeliui sutrinka įprastas dienos ritmas ir jokio skirtumo, kieno tai durys ir kokią spyną reikia sutvarkyti. Mūsų profesionalai padės į šią sudėtingą problemą pažvelgti kur kas paprasčiau ir ne tik greitai atrakins suris, tačiau taip pat seną spyną pakeis nauja, duos kelias raktų kopijas, kurios leis jaustis saugiai ir gyventi ramiai.
Paslaugas teikiame Vilniuje, Šiauliuose, Klaipėdoje bei Kaune, tad pagal Jūsų poreikius atvyksime iki reikalingos vietos ir padėsime sutvarkyti gedimus. Mūsų profesionalai turi modernią įrangą, kuri padeda užsitrenkusias duris sutvarkyti labai greitai. Ir jokio skirtumo ar tai transporto priemonės, ar seifo, ar namų durų gedimas.
Greitas avarinis durų atidarymas
Raktas.lt komanda yra pasiruošusi lanksčiai išspręsti net ir labai sudėtingas situacijas, tad kreipkitės į mus telefonu arba elektroniniu paštu, kad galėtume įvertinti Jūsų poreikius ir pasiūlyti tinkamiausią sprendimą. Avarinis durų atidarymas atliekamas visų tipų durims, kurios nustojo tinkamai atlikti savo funkcijas.
  • Gebame atrakinti bet kokio tipo duris: seifinio tipo, šarvuotas, medines ir bei visas kitas.
  • Nesugadiname durų, nesubraižome, darbus atliekame labai saugiai.
  • Jeigu senas raktas yra pavogtas arba pamestas – perkoduojame spynas, kad senas raktas nebetiktų ir juo nebebūtų galima pasinaudoti.
  • Paslaugas suteikiame labai gretai, kad klientams nereikėtų laukti
  • .Profesionalumas už mažą kainą – Jūsų paslaugoms! Avarinis durų atidarymas – pagalba visada po ranka.
 
Susisiekite:
El.paštas leola@rakta
Mob. tel: +370 618 888 11
 
smart foreash